Букурещ - Русе

Линия : Букурещ - София - Етап-Адресс и Груп Плюс

Билети и информация
Заминава : Автогара, Букурещ
Пристига : автогара Юг, Русе
Времетраене : 1 ч. 30 мин.
Престой : 10 мин.
Транспортна фирма

Етап-Адресс и Груп Плюс

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Букурещ - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:30
  • Вторник
    6:30
  • Сряда
    6:30
  • Четвъртък
    6:30
  • Петък
    6:30
  • Събота
    6:30
  • Неделя
    6:30
  • Празнични дни
    6:30
Автобусни линии
Букурещ - Русе
Транспортни фирми

Автобусна компания Транс 6
Заминава :
Букурещ
Румъния
Пристига :
Русе
България
Едн. билет : 24 лв.
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
Букурещ
Румъния
Пристига :
Русе
България
Автобусна компания Орлан
Заминава :
Букурещ
Румъния
Пристига :
Русе
България
Едн. билет : 20 лв.
Автобусна компания Омега Груп 84
Заминава :
Букурещ
Румъния
Пристига :
Русе
България
Автобусна компания Пегасус Груп
Заминава :
Букурещ
Румъния
Пристига :
Русе
България
Едн. билет : 22 лв.
Автобусна компания Пегасус Груп
Заминава :
Букурещ
Румъния
Пристига :
Русе
България
Едн. билет : 29 лв.