Будапеща - Бургас

Линия : Нюрнберг - Варна - Арда-Тур

Билети и информация
Еднопосочен билет : 100 лв.
Двупосочен билет : 200 лв.
Заминава : Централна Aвтогара Kете Щрьобел щрасе, Нюрнберг
Пристига : Автогара Неплигет, Будапеща
Времетраене : 13 ч. 15 мин.
Престой : 5 мин.
Заминава : Автогара Неплигет, Будапеща
Пристига : Автогара Запад, Бургас
Времетраене : 0 д. 23 ч. 40 мин.
Престой : 10 мин.
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Нюрнберг - Варна
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    4:20
  • Вторник
    4:20
  • Сряда
    4:20
  • Четвъртък
    4:20
  • Петък
    4:20
  • Събота
    4:20
  • Неделя
    4:20
  • Празнични дни
    4:20
Автобусни линии
Будапеща - Бургас
Транспортни фирми

Карат - С
Заминава :
Будапеща
Унгария
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 115 лв.
Дв. билет : 211 лв.
Карат - С
Заминава :
Будапеща
Унгария
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 115 лв.
Дв. билет : 211 лв.
Арда-Тур
Заминава :
Будапеща
Унгария
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 100 лв.
Дв. билет : 200 лв.