Благоевград - София

Линия : Гоце Делчев - София - Кар-Транс ГД

Билети и информация
Еднопосочен билет : 10 лв.
Заминава : Екоин, Гоце Делчев
Пристига : Автогара, Благоевград
Времетраене : 1 ч. 51 мин.
Престой : 10 мин.
Заминава : Автогара, Благоевград
Пристига : Централна автогара, София
Времетраене : 1 ч. 45 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Кар-Транс ГД

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Гоце Делчев - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    4:15
  • Вторник
    4:15
  • Сряда
    4:15
  • Четвъртък
    4:15
  • Петък
    4:15
  • Събота
    4:15
  • Неделя
    4:15
  • Празнични дни
    4:15
Автобусни линии
Благоевград - София
Транспортни фирми

Автобусна компания Чона
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Автобусна компания Попов - ГМ
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Транс 5 ООД
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 10 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 10 лв.
Дв. билет : 16 лв.
Арда-Тур
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Сандански 5
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Илиас Травел
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Транс 5 ООД
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 10 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 10 лв.
Дв. билет : 16 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Калея
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Илиас Травел
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Транс 5 ООД
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 10 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 10 лв.
Дв. билет : 16 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България