Благоевград - София

Линия : Катунци - София - Юнион-Ивкони

Билети и информация
Еднопосочен билет : 10 лв.
Двупосочен билет : 16 лв.
Заминава : Автогара, Катунци
Пристига : Автогара, Благоевград
Времетраене : 1 ч. 55 мин.
Престой :
Заминава : Автогара, Благоевград
Пристига : Централна автогара, София
Времетраене : 1 ч. 45 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Юнион-Ивкони

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Катунци - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:20
  • Вторник
    6:20
  • Сряда
    6:20
  • Четвъртък
    6:20
  • Петък
    6:20
  • Събота
    6:20
  • Неделя
    6:20
  • Празнични дни
    6:20
Автобусни линии
Благоевград - София
Транспортни фирми

Транс 5 ООД
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 10 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 10 лв.
Дв. билет : 16 лв.
Кар-Транс ГД
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 10 лв.
Матпу
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 10 лв.
Дв. билет : 16 лв.
Кар-Транс ГД
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 10 лв.
Скаптопара 5 / Струма 11
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 11 лв.
Дв. билет : 18 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 10 лв.
Дв. билет : 16 лв.
Арда-Тур
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България