Благоевград - София

Линия : Петрич - София - Автобусна компания Чона

Билети и информация
Заминава : Автогара, Петрич
Пристига : Автогара, Благоевград
Времетраене : 1 ч. 58 мин.
Престой : 1 мин.
Заминава : Автогара, Благоевград
Пристига : Централна автогара, София
Времетраене : 1 ч. 50 мин.
Престой : 10 мин.
Транспортна фирма

Автобусна компания Чона

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Петрич - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:00 7:30 10:00
  • Вторник
    6:00 7:30 10:00
  • Сряда
    6:00 7:30 10:00
  • Четвъртък
    6:00 7:30 10:00
  • Петък
    6:00 7:30 10:00
  • Събота
    6:00 7:30 10:00
  • Неделя
    6:00 7:30 10:00
  • Празнични дни
    6:00 7:30 10:00
Автобусни линии
Благоевград - София
Транспортни фирми

Арда-Тур
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Автобусна компания Соня Турс
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 10 лв.
Автобусна компания Попов - ГМ
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 10 лв.
Дв. билет : 16 лв.
Арда-Тур
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Сандански 5
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Илиас Травел
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Транс 5 ООД
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 10 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 10 лв.
Дв. билет : 16 лв.
Арда-Тур
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Калея
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Илиас Травел
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Транс 5 ООД
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 10 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 10 лв.
Дв. билет : 16 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България