Благоевград - София

Линия : Мелник - София - Сандански 5

Билети и информация
Заминава : център, Мелник
Пристига : Автогара, Благоевград
Времетраене : 1 ч. 40 мин.
Престой : 10 мин.
Заминава : Автогара, Благоевград
Пристига : Централна автогара, София
Времетраене : 2 ч. 20 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Сандански 5

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Мелник - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:10
  • Вторник
    6:10
  • Сряда
    6:10
  • Четвъртък
    6:10
  • Петък
    6:10
  • Събота
    6:10
  • Неделя
    6:10
  • Празнични дни
    6:10
Автобусни линии
Благоевград - София
Транспортни фирми

Кар-Транс ГД
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 10 лв.
Матпу
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 10 лв.
Дв. билет : 16 лв.
Кар-Транс ГД
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 10 лв.
Скаптопара 5 / Струма 11
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 11 лв.
Дв. билет : 18 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 10 лв.
Дв. билет : 16 лв.
Арда-Тур
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Автобусна компания Соня Турс
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 10 лв.
Автобусна компания Попов - ГМ
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 10 лв.
Дв. билет : 16 лв.
Арда-Тур
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България