Благоевград - София

Линия : Хаджидимово - София - Кар-Транс ГД

Билети и информация
Еднопосочен билет : 10 лв.
Заминава : Автогара, Хаджидимово
Пристига : Автогара, Благоевград
Времетраене : 2 ч. 34 мин.
Престой : 10 мин.
Заминава : Автогара, Благоевград
Пристига : Автогара Запад, София
Времетраене : 1 ч. 30 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Кар-Транс ГД

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Хаджидимово - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    3:30
  • Вторник
    3:30
  • Сряда
    3:30
  • Четвъртък
    3:30
  • Петък
    3:30
  • Събота
    3:30
  • Неделя
    3:30
  • Празнични дни
    3:30
Автобусни линии
Благоевград - София
Транспортни фирми

Юнион-Ивкони
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 10 лв.
Дв. билет : 16 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Калея
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Илиас Травел
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Транс 5 ООД
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 10 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 10 лв.
Дв. билет : 16 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 10 лв.
Дв. билет : 16 лв.
Автобусна компания М&М Травел
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Матпу
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 10 лв.
Дв. билет : 16 лв.
Кар-Транс ГД
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 10 лв.
Скаптопара 5 / Струма 11
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 11 лв.
Дв. билет : 18 лв.