Благоевград - Пазарджик

Линия : Благоевград - Пловдив - Скаптопара 5 / Струма 11

Билети и информация
Еднопосочен билет : 13 лв.
Заминава : Автогара, Благоевград
Пристига : Автогара, Пазарджик
Времетраене : 3 ч. 19 мин.
Престой : 1 мин.
Транспортна фирма

Скаптопара 5 / Струма 11

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Благоевград - Пловдив
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:50
  • Вторник
    6:50
  • Сряда
    6:50
  • Четвъртък
    6:50
  • Петък
    6:50
  • Събота
    6:50
  • Неделя
    6:50
  • Празнични дни
    6:50
Автобусни линии
Благоевград - Пазарджик
Транспортни фирми

Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
Пазарджик
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
Пазарджик
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
Пазарджик
България
Пътнически превози Благоевград
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
Пазарджик
България
Едн. билет : 12 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
Пазарджик
България
Медилин СД
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
Пазарджик
България
Едн. билет : 13 лв.
Илиас Травел
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
Пазарджик
България
Арда-Тур
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
Пазарджик
България