Благоевград - Пазарджик

Линия : Благоевград - Пловдив - Пътнически превози Благоевград

Билети и информация
Еднопосочен билет : 12 лв.
Заминава : Автогара, Благоевград
Пристига : Автогара, Пазарджик
Времетраене : 4 ч. 26 мин.
Престой : 4 мин.
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Благоевград - Пловдив
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:20
  • Вторник
    6:20
  • Сряда
    6:20
  • Четвъртък
    6:20
  • Петък
    6:20
  • Събота
    6:20
  • Неделя
    6:20
  • Празнични дни
    6:20
Автобусни линии
Благоевград - Пазарджик
Транспортни фирми

Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
Пазарджик
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
Пазарджик
България
Скаптопара 5 / Струма 11
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
Пазарджик
България
Едн. билет : 13 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
Пазарджик
България
Медилин СД
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
Пазарджик
България
Едн. билет : 13 лв.
Илиас Травел
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
Пазарджик
България
Арда-Тур
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
Пазарджик
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Благоевград
България
Пристига :
Пазарджик
България