Банско - София

Линия : Хаджидимово - София - Картранс

Билети и информация
Заминава : автогара, Хаджидимово
Пристига : автогара, Банско
Времетраене : 1 ч. 18 мин.
Престой : 7 мин.
Заминава : автогара, Банско
Пристига : , София
Времетраене : 2 ч. 30 мин.
Престой : 20 мин.
Транспортна фирма

Картранс

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Хаджидимово - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    3:30 4:15
  • Вторник
    3:30 4:15
  • Сряда
    3:30 4:15
  • Четвъртък
    3:30 4:15
  • Петък
    3:30 4:15
  • Събота
    3:30 4:15
  • Неделя
    3:30 4:15
  • Празнични дни
    3:30 4:15
Автобусни линии
Банско - София
Транспортни фирми

Юнион-Ивкони
Заминава :
Банско
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 16 лв.
Дв. билет : 25.6 лв.
Соня Турс
Заминава :
Банско
България
Пристига :
София
България
Калея
Заминава :
Банско
България
Пристига :
София
България