Банско - Гоце Делчев

Линия : Благоевград - Гоце Делчев - Пътнически превози Благоевград

Билети и информация
Заминава : автогара, Благоевград
Пристига : автогара, Банско
Времетраене : 1 ч. 13 мин.
Престой : 2 мин.
Заминава : автогара, Банско
Пристига : автогара, Гоце Делчев
Времетраене : 1 ч.
Престой : -
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Благоевград - Гоце Делчев
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:00 12:55 14:40
  • Вторник
    7:00 12:55 14:40
  • Сряда
    7:00 12:55 14:40
  • Четвъртък
    7:00 12:55 14:40
  • Петък
    7:00 12:55 14:40
  • Събота
    7:00 12:55 14:40
  • Неделя
    7:00 12:55 14:40
  • Празнични дни
    7:00 12:55 14:40
Автобусни линии
Банско - Гоце Делчев
Транспортни фирми

Юнион-Ивкони
Заминава :
Банско
България
Пристига :
Гоце Делчев
България
Соня Турс
Заминава :
Банско
България
Пристига :
Гоце Делчев
България
Калея
Заминава :
Банско
България
Пристига :
Гоце Делчев
България
Попов - ГМ
Заминава :
Банско
България
Пристига :
Гоце Делчев
България
В и В Травел
Заминава :
Банско
България
Пристига :
Гоце Делчев
България