Балчик - Добрич

Линия : Балчик - Добрич - Пътнически Превози Добрич

Билети и информация
Еднопосочен билет : 4.5 лв.
Заминава : Автогара, Балчик
Пристига : Автогара, Добрич
Времетраене : 45 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Пътнически Превози Добрич

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Балчик - Добрич
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:30 12:25 17:10
  • Вторник
    7:30 12:25 17:10
  • Сряда
    7:30 12:25 17:10
  • Четвъртък
    7:30 12:25 17:10
  • Петък
    7:30 12:25 17:10
  • Събота
    12:25
  • Неделя
    12:25
  • Празнични дни
    12:25
Автобусни линии
Балчик - Добрич
Транспортни фирми

Пътнически Превози Добрич
Заминава :
Балчик
България
Пристига :
Добрич
България