Ахтопол - Царево

Линия : Ахтопол - София - Етап-Адресс и Груп Плюс

Билети и информация
Заминава : Автогара, Ахтопол
Пристига : Автогара, Царево
Времетраене : 23 мин.
Престой : 5 мин.
Транспортна фирма

Етап-Адресс и Груп Плюс

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Ахтопол - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:45 12:00
  • Вторник
    6:45 12:00
  • Сряда
    6:45 12:00
  • Четвъртък
    6:45 12:00
  • Петък
    6:45 12:00
  • Събота
    6:45 12:00
  • Неделя
    6:45 12:00
  • Празнични дни
    6:45 12:00
Автобусни линии
Ахтопол - Царево
Транспортни фирми

Дорис
Заминава :
Ахтопол
България
Пристига :
Царево
България
Автобусна компания Карат - С
Заминава :
Ахтопол
България
Пристига :
Царево
България