Атина - Ямбол

Линия : Пирея - Ямбол - Турист Сервиз Холдинг АД

Билети и информация
Еднопосочен билет : 131 лв.
Двупосочен билет : 225 лв.
Места : 50
Заминава : Спирка пред входа на пристанището, Пирея
Пристига : пл.Караискаки, Атина
Времетраене : 25 мин.
Престой : 5 мин.
Заминава : пл.Караискаки, Атина
Пристига : автогара, Ямбол
Времетраене : 17 ч.
Престой : -
Транспортна фирма

Турист Сервиз Холдинг АД

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Пирея - Ямбол
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:00
  • Вторник
    7:00
  • Сряда
    7:00
  • Четвъртък
    7:00
  • Петък
    7:00
  • Събота
    7:00
  • Неделя
    7:00
  • Празнични дни
    7:00
Napazari.com : Техника за бита