Асеновград - Кърджали

Линия : Пловдив - Кърджали - Автобусна компания Родопи авто - 07

Билети и информация
Еднопосочен билет : 11 лв.
Заминава : Автогара Родопи, Пловдив
Пристига : Автогара, Асеновград
Времетраене : 20 мин.
Престой : 2 мин.
Заминава : Автогара, Асеновград
Пристига : Автогара, Кърджали
Времетраене : 2 ч. 11 мин.
Престой : -
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Пловдив - Кърджали
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:00 8:00 9:00 10:00 11:00 14:00 18:00
  • Вторник
    6:00 8:00 9:00 10:00 11:00 14:00 18:00
  • Сряда
    6:00 8:00 9:00 10:00 11:00 14:00 18:00
  • Четвъртък
    6:00 8:00 9:00 10:00 11:00 14:00 18:00
  • Петък
    6:00 8:00 9:00 10:00 11:00 14:00 18:00
  • Събота
    6:00 8:00 9:00 10:00 11:00 14:00 18:00
  • Неделя
    6:00 8:00 9:00 10:00 11:00 14:00 18:00
  • Празнични дни
    6:00 8:00 9:00 10:00 11:00 14:00 18:00
BGRazpisanie.com вече и за Android
Изработка на уеб базиран софтуер