Ардино - София

Линия : Ардино - София - Картал Тур

Билети и информация
Еднопосочен билет : 25 лв.
Заминава : Автогара, Ардино
Пристига : Централна автогара, София
Времетраене : 4 ч. 45 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Картал Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Ардино - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:30
  • Вторник
    6:30
  • Сряда
    6:30
  • Четвъртък
    6:30
  • Петък
    6:30
  • Събота
    6:30
  • Неделя
    6:30
  • Празнични дни
    6:30
Автобусни линии
Ардино - София
Транспортни фирми

Автобусна компания Бористурист
Заминава :
Ардино
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 26 лв.