Ардино - София

Линия : Неделино - София - Автобусна компания Бористурист

Билети и информация
Еднопосочен билет : 26 лв.
Заминава : Автогара, Неделино
Пристига : Автогара, Ардино
Времетраене : 1 ч.
Престой : 1 мин.
Заминава : Автогара, Ардино
Пристига : Централна автогара, София
Времетраене : 5 ч. 14 мин.
Престой : -
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Неделино - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:00
  • Вторник
    5:00
  • Сряда
    5:00
  • Четвъртък
    5:00
  • Петък
    5:00
  • Събота
    5:00
  • Неделя
    5:00
  • Празнични дни
    5:00
Автобусни линии
Ардино - София
Транспортни фирми

Картал Тур
Заминава :
Ардино
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 25 лв.