Априлци - Троян

Линия : Априлци - Троян - Микробуси

Билети и информация
Заминава : Автогара, Априлци
Пристига : Автогара, Троян
Времетраене : 50 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Микробуси

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Априлци - Троян
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:00 9:00 11:00 14:00 18:00
  • Вторник
    7:00 9:00 11:00 14:00 18:00
  • Сряда
    7:00 9:00 11:00 14:00 18:00
  • Четвъртък
    7:00 9:00 11:00 14:00 18:00
  • Петък
    7:00 9:00 11:00 14:00 18:00
  • Събота
    7:00 9:00 11:00 14:00 18:00
  • Неделя
    7:00 9:00 11:00 14:00 18:00
  • Празнични дни
    7:00 9:00 11:00 14:00 18:00
Автобусни линии
Априлци - Троян
Транспортни фирми

Юнион-Ивкони
Заминава :
Априлци
България
Пристига :
Троян
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Априлци
България
Пристига :
Троян
България