Антоново - Омуртаг

Линия : София - Добрич - Юнион-Ивкони

Билети и информация
Еднопосочен билет : 4 лв.
Заминава : Централна автогара, София
Пристига : Автогара, Антоново
Времетраене : 3 ч. 58 мин.
Престой : 2 мин.
Заминава : Автогара, Антоново
Пристига : автогара, Омуртаг
Времетраене : 28 мин.
Престой : 2 мин.
Транспортна фирма

Юнион-Ивкони

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : София - Добрич
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:30
  • Вторник
    6:30
  • Сряда
    6:30
  • Четвъртък
    6:30
  • Петък
    6:30
  • Събота
    6:30
  • Неделя
    6:30
  • Празнични дни
    6:30
Napazari.com : Техника за бита