Айтос - Слънчев бряг

Линия : Сливен - Варна - Дорис

Билети и информация
Заминава : автогара, Сливен
Пристига : На колелото, Айтос
Времетраене : 1 ч. 13 мин.
Престой : 2 мин.
Заминава : На колелото, Айтос
Пристига : автогара, Слънчев бряг
Времетраене : 1 ч. 18 мин.
Престой : 10 мин.
Разстояние : 84 км
Транспортна фирма

Дорис

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Сливен - Варна
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:00
  • Вторник
    6:00
  • Сряда
    6:00
  • Четвъртък
    6:00
  • Петък
    6:00
  • Събота
    6:00
  • Неделя
    6:00
  • Празнични дни
    6:00
Автобусни линии
Айтос - Слънчев бряг
Транспортни фирми

КАРАТ-С
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Слънчев бряг
България