Айтос - Провадия

Линия : Айтос - Варна - Автобусна компания Минибустранзит

Билети и информация
Заминава : На колелото, Айтос
Пристига : Автогара, Провадия
Времетраене : 1 ч. 24 мин.
Престой : -
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Айтос - Варна
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:30
  • Вторник
    6:30
  • Сряда
    6:30
  • Четвъртък
    6:30
  • Петък
    6:30
  • Събота
    6:30
  • Неделя
    6:30
  • Празнични дни
    6:30
Napazari.com : Техника за бита