Айтос - Плевен

Линия : Бургас - Плевен - М-бус

Билети и информация
Еднопосочен билет : 28 лв.
Двупосочен билет : 54 лв.
Заминава : автогара Запад, Бургас
Пристига : На колелото, Айтос
Времетраене : 35 мин.
Престой : 1 мин.
Заминава : На колелото, Айтос
Пристига : автогара, Плевен
Времетраене : 6 ч. 5 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

М-бус

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Бургас - Плевен
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:00
  • Вторник
    7:00
  • Сряда
    7:00
  • Четвъртък
    7:00
  • Петък
    7:00
  • Събота
    7:00
  • Неделя
    7:00
  • Празнични дни
    7:00
Автобусни линии
Айтос - Плевен
Транспортни фирми

Дари травел
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Плевен
България
Дари травел
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Плевен
България