Айтос - Карнобат

Линия : Бургас - Карнобат - М-бус

Билети и информация
Еднопосочен билет : 4.5 лв.
Заминава : автогара Запад, Бургас
Пристига : На колелото, Айтос
Времетраене : 30 мин.
Престой : 2 мин.
Заминава : На колелото, Айтос
Пристига : автогара, Карнобат
Времетраене : 25 мин.
Престой : -
Разстояние : 24 км
Транспортна фирма

М-бус

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Бургас - Карнобат
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:30 7:15 8:00 8:45 9:30 10:30 11:15 12:00 12:45 13:15 13:45
    14:30 15:15 16:00 16:45 17:30 18:00 18:30
  • Вторник
    6:30 7:15 8:00 8:45 9:30 10:30 11:15 12:00 12:45 13:15 13:45
    14:30 15:15 16:00 16:45 17:30 18:00 18:30
  • Сряда
    6:30 7:15 8:00 8:45 9:30 10:30 11:15 12:00 12:45 13:15 13:45
    14:30 15:15 16:00 16:45 17:30 18:00 18:30
  • Четвъртък
    6:30 7:15 8:00 8:45 9:30 10:30 11:15 12:00 12:45 13:15 13:45
    14:30 15:15 16:00 16:45 17:30 18:00 18:30
  • Петък
    6:30 7:15 8:00 8:45 9:30 10:30 11:15 12:00 12:45 13:15 13:45
    14:30 15:15 16:00 16:45 17:30 18:00 18:30
  • Събота
    7:15 8:00 8:45 9:30 10:30 12:00 13:45 14:30 16:00 16:45 17:30
    18:30
  • Неделя
    7:15 8:00 8:45 9:30 10:30 12:00 13:45 14:30 16:00 16:45 17:30
    18:30
  • Празнични дни
    7:15 8:00 8:45 9:30 10:30 12:00 13:45 14:30 16:00 16:45 17:30
    18:30
Автобусни линии
Айтос - Карнобат
Транспортни фирми

Дари травел
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Карнобат
България
Дари травел
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Карнобат
България
Алекс ОК
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Карнобат
България
М-бус
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Карнобат
България
Едн. билет : 4.5 лв.
Раси
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Карнобат
България
М-бус
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Карнобат
България
Едн. билет : 4.5 лв.
Диачи
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Карнобат
България
М-бус
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Карнобат
България
Едн. билет : 4.5 лв.
КАРАТ-С
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Карнобат
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Карнобат
България
Дорис
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Карнобат
България
Дорис
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Карнобат
България