Айтос - Казанлък

Линия : Бургас - Плевен - М-бус

Билети и информация
Еднопосочен билет : 15 лв.
Двупосочен билет : 27.3 лв.
Заминава : автогара Запад, Бургас
Пристига : На колелото, Айтос
Времетраене : 35 мин.
Престой : 1 мин.
Заминава : На колелото, Айтос
Пристига : автогара, Казанлък
Времетраене : 2 ч. 40 мин.
Престой : 5 мин.
Транспортна фирма

М-бус

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Бургас - Плевен
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:00
  • Вторник
    7:00
  • Сряда
    7:00
  • Четвъртък
    7:00
  • Петък
    7:00
  • Събота
    7:00
  • Неделя
    7:00
  • Празнични дни
    7:00
BGRazpisanie.com вече и за Android