Айтос - Варна

Линия : Айтос - Варна - Автобусна компания Минибустранзит

Билети и информация
Заминава : На колелото, Айтос
Пристига : Автогара, Варна
Времетраене : 2 ч. 9 мин.
Престой : 1 мин.
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Айтос - Варна
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:30
  • Вторник
    6:30
  • Сряда
    6:30
  • Четвъртък
    6:30
  • Петък
    6:30
  • Събота
    6:30
  • Неделя
    6:30
  • Празнични дни
    6:30
Автобусни линии
Айтос - Варна
Транспортни фирми

Автобусна компания Илиас Травел
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Варна
България