-

Линия : - - Дорис

Билети и информация
Заминава : ,
Пристига : ,
Времетраене : 1 ч. 13 мин.
Престой : 2 мин.
Заминава : ,
Пристига : ,
Времетраене : 2 ч. 21 мин.
Престой : 2 мин.
Разстояние : 125 км
Транспортна фирма

Дорис

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : -
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:00
  • Вторник
    6:00
  • Сряда
    6:00
  • Четвъртък
    6:00
  • Петък
    6:00
  • Събота
    6:00
  • Неделя
    6:00
  • Празнични дни
    6:00
BGRazpisanie.com вече и за Android