Айтос - Бургас

Линия : Ямбол - Бургас - Раси

Билети и информация
Заминава : Автогара, Ямбол
Пристига : На колелото, Айтос
Времетраене : 1 ч. 14 мин.
Престой : 1 мин.
Заминава : На колелото, Айтос
Пристига : Автогара Запад, Бургас
Времетраене : 20 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Раси

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Ямбол - Бургас
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:00 8:00
  • Вторник
    6:00 8:00
  • Сряда
    6:00 8:00
  • Четвъртък
    6:00 8:00
  • Петък
    6:00 8:00
  • Събота
    6:00 8:00
  • Неделя
    6:00 8:00
  • Празнични дни
    6:00 8:00
Автобусни линии
Айтос - Бургас
Транспортни фирми

Автобусна компания Тоди Транс
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Бургас
България
Алекс ОК
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Бургас
България
М-бус
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 4.5 лв.
Автобусна компания Илиас Травел
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Бургас
България
Диачи
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Бургас
България
М-бус
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 4.5 лв.
Автобусна компания Карат - С
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 5 лв.
М-бус
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 4.5 лв.
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Бургас
България
М-бус
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 4.5 лв.
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Бургас
България
М-бус
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 4.5 лв.
Автобусна компания Анди 2012
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Бургас
България
Дорис
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Бургас
България