Айтос - Бургас

Линия : Айтос - Бургас - М-бус

Билети и информация
Еднопосочен билет : 4.5 лв.
Заминава : На колелото, Айтос
Пристига : автогара Запад, Бургас
Времетраене : 51 мин.
Престой : -
Разстояние : 31 км
Транспортна фирма

М-бус

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Айтос - Бургас
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:30 7:30 8:30 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30
    17:30 18:30 19:30
  • Вторник
    6:30 7:30 8:30 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30
    17:30 18:30 19:30
  • Сряда
    6:30 7:30 8:30 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30
    17:30 18:30 19:30
  • Четвъртък
    6:30 7:30 8:30 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30
    17:30 18:30 19:30
  • Петък
    6:30 7:30 8:30 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30
    17:30 18:30 19:30
  • Събота
    6:30 7:30 8:30 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30
    17:30 18:30 19:30
  • Неделя
    6:30 7:30 8:30 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30
    17:30 18:30 19:30
  • Празнични дни
    6:30 7:30 8:30 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30
    17:30 18:30 19:30
Автобусни линии
Айтос - Бургас
Транспортни фирми

Дари травел
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Бургас
България
Дари травел
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Бургас
България
КАРАТ-С
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 5 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Бургас
България
Дорис
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Бургас
България
Дорис
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Бургас
България
М-бус
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 4.5 лв.
Алекс ОК
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Бургас
България
М-бус
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 4.5 лв.
Раси
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Бургас
България
М-бус
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 4.5 лв.
Диачи
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Бургас
България
М-бус
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 4.5 лв.