Айтос - Бургас

Линия : Сливен - Варна - Дорис

Билети и информация
Заминава : автогара, Сливен
Пристига : На колелото, Айтос
Времетраене : 1 ч. 13 мин.
Престой : 2 мин.
Заминава : На колелото, Айтос
Пристига : автогара Запад, Бургас
Времетраене : 29 мин.
Престой : 5 мин.
Разстояние : 31 км
Транспортна фирма

Дорис

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Сливен - Варна
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:00
  • Вторник
    6:00
  • Сряда
    6:00
  • Четвъртък
    6:00
  • Петък
    6:00
  • Събота
    6:00
  • Неделя
    6:00
  • Празнични дни
    6:00
Автобусни линии
Айтос - Бургас
Транспортни фирми

Дари травел
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Бургас
България
Дари травел
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Бургас
България
М-бус
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 4.5 лв.
КАРАТ-С
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 5 лв.
М-бус
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 4.5 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Бургас
България
Дорис
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Бургас
България
М-бус
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 4.5 лв.
Алекс ОК
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Бургас
България
М-бус
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 4.5 лв.
Раси
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Бургас
България
М-бус
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 4.5 лв.
Диачи
Заминава :
Айтос
България
Пристига :
Бургас
България